فراتر از خبر
خانه | رفتار قيمتي | یک کنسرت خیابانی در حمایت از بیماران نیازمند و کودکان سرطانی در محوطه باز تئاتر شهر تهران
یک کنسرت خیابانی در حمایت از بیماران نیازمند و کودکان سرطانی در محوطه باز تئاتر شهر تهران

یک کنسرت خیابانی در حمایت از بیماران نیازمند و کودکان سرطانی در محوطه باز تئاتر شهر تهران

به گزارش خبرنگار «نسیم»، مجید خراطها، خواننده پاپ کشورمان ساعتی پیش در قالب یک کنسرت خیابانی در حمایت از بیماران نیازمند و کودکان سرطانی در محوطه باز تئاتر شهر تهران به اجرای برنامه پرداخت، در این اجرای خیابانی که با استقبال بالای مردم روبرو شد، بروشورهایی مروط به حمایت از کودکان سرطانی در میان مردم پخش شد.
مجید خراطها در این اجرای خیابانی با تکنوازی گیتار به اجرای برنامه پرداخت، و تمامی قطعات نوستالژیک خود را برای مخاطبان خواند.
مجید خراطها در گفتگو با «نسیم» درباره انگیزه‌های شخصی خود گفت: یکی از مهمترین انگیزه‌های شخصی من از برپایی این کنسرت خیابانی این است که می‌خواستم به خودم و دیگران گوشزد کنم که همزمان با نزدیکی به سال جدید، بیماران نیازمند را فراموش نکنیم.
وی افزود: از سوی دیگر می‌خواستم به سایر هنرمندان کشور بگویم می‌توان با چنین اقداماتی ولو نمادین از بیماران نیازمند جامعه و کودکان سرطانی حمایت‌های جدی به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 

نیگا کنین! من کاری ندارم این آقای خواننده کی هست و من نمیشناسمش! اما از ظرفیتی که داره ، استفاده می کنه. خیلی از آدم ها دارن خودشون رو خام به هدر میدن. خیلی از مشکلات فرهنگی ما میتونه با همین عناصر فرهنگی به ظاهر ساده حل بشه اما متاسفانه برخی اوقات همین عزیزان میشن مشکل فرهنگی!

ما اگه آدمش رو داشتیم که مسائل رو از بالا ببینه و از این عناصر در جهت رفع مشکلات و فرهنگ سازی استفاده می کرد ، خعلی خوب بود….

یادتونه آقای جلیلی تو انتخابات هی می گفت ظرفیت ها باید آزاد بشه؟

این یکی از اون ظرفیت هاست که همچنان دست نخوره باقی مونده.

ادم وقتی در جاهای مختلف میره ، به خودش میگه چقدر کار که میشه کرد اما حیف که نمیشه یا نمی کنن ….

درباره‌ی آبدارچي كاروان

من يك هيچ...و اين آغاز تناقض عاشقانه اي بود كه خدا مقرر كرد برايم.........

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

6 + 12 =