فراتر از خبر
خانه | رفتار قيمتي | کاری که از دست همه بر میاد!
کاری که از دست همه بر میاد!

کاری که از دست همه بر میاد!

یه کار خوب!

آبدارچی کاروان:

اگه کار خوبی انجام بشه و هم صنفی ها و بقیه مردم تحسین کنن ، مطمئننا کارهای خوب بیش از پیش خواهد شد. و این هم قالب امر به معروف هست.

 

به گزارش جهان؛ بهرام رادان هنرپیشه سینما که به جمع مخاطبان صدهزارنفری نمایش ترکیبی «شبی در کهکشان ها» پیوسته و این نمایش ترکیبی را از نزدیک به نظاره نشسته بود، در رابطه با اکران این نمایش گفت: برنامه پرعظمت و با شکوهی بود و علاوه بر جلوه های ویژه فوق العاده، روند کارگردانی خوبی داشت.

وی با بیان اینکه این سبک نمایش کار نوع و بدیعی بود، خاطرنشان کرد: باید از این قبیل کارهای بیشتر انجام شود. با اینکه بعضی از این داستان ها را بارها و بارها شنیده ایم اما تماشای آنها در یک بستر تازه با تکنیک های جدید می تواند خیلی جذاب و دلپذیر باشد.


این هنرپیشه سینما در رابطه با بخش های جذاب و تاثیر گذار «شبی در کهکشان ها» گفت: من بخش معاصر و دفاع مقدس را بیشتر دوست داشت. به نظرم این بخش نقطه اوج شکوه و ابهت کار و از تاثیرگذاری فوق العاده ای برخوردار بود.

رادان به سبک جدید نمایش در «شبی در کهکشان ها» اشاره کرد و افزود: این نوع نمایش را کم داشته ایم و فکر می کنم در دنیا هم گروه های کمی باشند که بتوانند چنین نمایشی را اکران کنند.

وی به ضرورت پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تاکید کرد و اظهار داشت: به نظرم استعدادهای ویژه ای در کشورمان در این نوع سبک نمایش وجود دارد و قطعا مردم هم در راستای اوقات فراغت شان از آن استقبال می کنند.

این هنرپیشه سینما با بیان اینکه ما هنوز در حوزه اوقات فراغت ضعف داریم خاطرنشان کرد: چقدر خوب است که از قصه های ملی مذهبی خودمان برای پر کردن اوقات فراغت و تاثیرگذاری بیشتر روی مخاطب بهره گیریم.


رادان با اشاره به اکران این نمایش عظیم از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، تصریح کرد: آنقدر بستر برای کار فرهنگی زیاد هست و میزان کار انجام نشده از کارهای صورت گرفته بیشتر است که هرچقدر از امثال چنین اقداماتی در کشور صورت پذیرد قطعا مثبت است و ما هر چقدر در بخش سرگرمی و اوقات فراغت کار کنیم، باز هم کم است.

وی با تاکید بر این نکته اکران این چنین نمایش هایی نباید به شهر تهران محدود شود، اظهار داشت: این برنامه ها نه تنها در تهران بلکه در شهرستان ها نیز باید اجرا شود تا مردم وقتشان را به جای صرف کردن پای خیلی از مواردی که دوست داشتنی نیست، از این نمایش های استفاده کنند.

این هنرپیشه سینما پیشنهاد داد که برای جذب مخاطب میلیونی برای این برنامه، می توان آن را در چند نقطه و موقعیت مختلف تهران اجرا کرد.

بهرام رادان به نزدکی ماه محرم اشاره کرد و افزود: به نظرم می توان بخش محرم و وقایع عاشورا را با توجه به نزدیکی این ماه به صورت مجزا اکران و به نمایش در آورد.

وی در پایان بار دیگر تاکید کرد اگر برنامه های اینچنینی از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری در سایر نقاط تهران به اجرا درآید قطعا مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت چراکه مردم ما پیش زمینه مذهبی داشته و داستان های قرآنی را دوست دارند و حتما اکران آن موفقیت آمیز خواهد بود.

درباره‌ی آبدارچي كاروان

من يك هيچ...و اين آغاز تناقض عاشقانه اي بود كه خدا مقرر كرد برايم.........

۲ نظر

 1. 😐
  من والا قاطی کردم
  یه وقتایی یه اخباری از ایشون میخوندیم حالا یه چیزای دیگه میشنویم…
  نمدونم چجوریه والا…
  یهویی یادشون میاد اینا؟
  😐

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

هفده − هفت =