فراتر از خبر
خانه | قافله سالار | دو تا نکته جالب توجه !
دو تا نکته جالب توجه !

دو تا نکته جالب توجه !

تو این هفته آقا دو بار راجع به داعشی های ملعون صحبت کردن ، صفاتی که آقا برا اینا میاره به نظرم جالبه:

غافل، جاهل و دور از فهم و معنویت!!

همین جا این نکته رو بگم متاسفانه سایت رهبری ، مشروح دیدار با خانواده شهدای ۷تیر رو نذاشته اما آقا در متن صحبت هاشون ، بی بصیرت رو هم بهش اشاره می کنن!

حالا کجاش جالبه؟

اینکه آقا به اینا نمیگه حیوانات درنده! یا یه چیزی تو این مایه ها…. به نظرم حضرت آقا میخوان به ما اینو گوش زد کنن که به این مرحله از پستی رسیدن خیلی سخت نیست و اگه غفلت کنیم و معنویت رو از جامعه دور کنیم ، همین اتفاقات پیش خواهد اومد!

این صفات ، همون صفاتیه که به لشکر کفر مقابل امام حسین علیه اسلام نسبت میدیم!

اما نکته دوم:

نظر آقا راجع به تکفیری های شیعه!!! یعنی اونایی که کارشون تفرقه افکنی هست:

آنچه دیده میشود در دنیاى اسلام این است که به نام اسلام، دشمنان اسلام در پوشش اسلام با اسلام مقابله میکنند؛ همان تعبیرى که امام بزرگوار ما (رضوان الله تعالى علیه) فرمود: اسلام آمریکایى، در مقابل اسلام ناب محمّدى. اسلام آمریکایى، اسلامى است که با طاغوت میسازد، با صهیونیسم میسازد، در خدمت هدفهاى آمریکا قرار میگیرد، ظاهر آن هم اسلام است، اسم آن هم اسلام است، شاید بعضى از مراسم اسلامى را هم انجام میدهند؛ اگرچه آن‌طورى که انسان میشنود – حالا ما اطّلاع خیلى دقیقى نداریم – این کسانى که به نام اسلام، با شکل تعصّب‌آمیزى در برخى از کشورها – اخیراً در عراق و قبلاً در برخى از جاهاى دیگر – ظهور و بُروز پیدا کردند، خیلى هم پابند به احکام و شرایع دینى و وظایف دینىِ شخصى هم نیستند؛ امّا آنچه مسلّم است، در جهت کلّى قطعاً ۱۸۰ درجه در جهت مخالف اسلام حرکت میکنند. اسلام همراهى با دشمنان دین را، ولایت دشمنان دین را، ولایت مستکبرین را جزو چیزهایى دانسته است که مؤمن باید از آن بر کنار باشد؛ اَلَّذینَ ءامَنُوا یُقاتِلُونَ فى سَبیلِ‌الله وَ الَّذینَ کَفَرُوا یُقاتِلُونَ فى سَبیلِ الطّاغُوت؛(۵) اگر شما با نام اسلام، در راه طاغوت حرکت میکنید، کشف بکنید  که این اسلام، اسلام درست و حسابى‌اى نیست، اسلام واقعى نیست، یک‌جاى کار عیب دارد؛ امروز این‌جور است. البتّه انسان دستهاى دشمن را میتواند ببیند؛ باید باور کرد که دست خبیث سرویس‌هاى امنیّتى و جاسوسى رژیمهاى دشمن اسلام در ایجاد این‌جور قضایا و این‌جور بلواها براى مسلمانها – حالا یا مستقیم یا غیر مستقیم – نقش حتمى دارند؛ آنها هستند که دارند صحنه‌گردانى میکنند، کمااینکه انسان مشاهده میکند؛ نشانه‌ها و دلایل آنها هم آشکار است. اگر امّت اسلامى با معارف قرآن انس داشته باشد، بیشتر آشنا باشد، این‌جور حوادث کمتر پیش مى‌آید. ارتباط و اتّصال دلها به خدا مانع میشود از اینکه دلها به راه خدا خیانت کنند؛ که امیدواریم این پیش بیاید.

درباره‌ی آبدارچي كاروان

من يك هيچ...و اين آغاز تناقض عاشقانه اي بود كه خدا مقرر كرد برايم.........

۳ نظر

  1. نکات جالبی بود
    نکته اصلی اینه که ظاهر جامعه ما الان اسلامی هست اما دلها از ارتباط با قرآن و معارف عمیق دور شده و همین باعث میشه که دلخوش به این باشیم که مسلمونیم و متوجه خیانتی که دلمون در راه خدا می کنه نشیم…داریم عقب عقب می ریم و ضربه خطرناکی از درون می خوریم که صد البته به دست دشمنه

  2. عالی بود
    انسان ها هرچه آسیب میبینند از بی بصیرتی و نا دانانی خود هست آیا تا حالا به این فکر کردیم چرا قیام توابین زیاد مورد توجه نیست و همیشه تو حاشیه قیام عاشورا هست چون توابین به موقع ونتوانستند بصیرت را در همان لحظه بشناسن که در وقت خود جلو بیاید و مقابل دشمن پیکار کنند و همین امر هم باعث شد تا در حاشیه باشند نه در متن
    واین نشان میدهد که تاریخ تکرار میشود البته بماند که عملکرد این گروه مانند گروه خوارج هست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شانزده − شانزده =