فراتر از خبر
خانه | امام من

امام من

جامانده ها

یه مطلبی در پست قبل فراموش شد: راستی این روزها بین این هیاهوهای انتخاباتی بین این میتینگ های بی سر و ته بین این وعده و وعید های رویایی کسی خبری از امام زمان نداره؟ اصن خبر پیشکش! کسی از امام زمان حرف می زنه؟ شده کسی بیاد بگه ما باید زمنیه ساز ظهور باشیم…. شده کسی بگه درد امروز ... بیشتر بخوانید »

رفتار در قبال امام ع

صفجه سلسله پست های کاروانسرای ابراهیمیان     بـه قـلـم برادر بزرگوار جنـاب آشـــــنـا هو السلام…   وقتی کسی کارش تربیت است، وقتی بهترین مربی عالم باشد همه چیزش تربیت میشود همه کارهایش تربیتی است…. این روزها هم گویا کلاسی برپاست… کلاس رفتار در قبال امام! امام نور است. همه اش نور است، برای نگریستن به امام باید در نور ... بیشتر بخوانید »

جمع بندی آیات امامت

  درجه ۱ : إِنَّا نَحْنُ نُحْیِی الْمَوْتَى وَنَکْتُبُ مَا قَدَّمُوا وَآثَارَهُمْ وَ کُلَّ شَیْءٍ أَحْصَیْنَاهُ فِی إِمَامٍ مُبِینٍ ما مردگان را زنده می کنیم و هر کاری را که پیش از این کرده اند و هراثری را که پدید آورده اند ، می نویسیم و هر چیزی را در کتاب مبین شمارکرده ایم   متاسفانه مترجم آمده امام را ... بیشتر بخوانید »

بررسی آیات امامت

قبل نوشت: با توجه به طولانی شدن تعطیلات و آسیب های جدی ای که در پی دارد ، جهت رساندن صدای اعتراض خود به گوش مسئولین ، طی حرکتی نمادین و به جهت درمان افسردگی و استرس خاص روزهای پایانی تعطیلات عید(Kelas stress) که این روزها ، جوانان مشتاق علم با آن دست و پنچه نرم می کنند، هفته بعد ... بیشتر بخوانید »