فراتر از خبر
خانه | فراتر از خبر

فراتر از خبر

الگوهای خوب را نشان دهیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: رشد جمعیت جوان کشور در گروه سنی زیر ۳۵ سال کم و بر تعداد سالمندان اضافه شده است و سن ازدواج دختران در کشور به مرز ۳۰ سال رسیده است. بیشتر بخوانید »

سوز دار آژانس شیشه ای دود دار شد !!

با سلام مدت زیادی است که نوشتن در فضای مجازی رو بنابر دلایلی رها کرده بودم ولی چند رویداد باعث شد که بنویسم اول اینکه چندی پیش به همراه دوستان سری به گیشه ی سینما زدیم و به لیست آثار منتخب جشنواره امسال دورادور نگاهی داشتیم . دوم اینکه قبل از عید صدا سیما آخر وقت اقدام به پخش مجدد ... بیشتر بخوانید »

آغاز به کار صفحه رسمی زندگی کاروانی در +Google !

نظر به اینکه دوستان گفتن ما اونجا راحت نظر میذاریم و اینا ، ما هم از این به بعد تمامی پست ها رو اونجا بازنشر می کنیم! لطفا به دوستانتون معرفی بفرمایید….. باشد که دوستان کامنت بذارن! ضمنا اون صفحه قبلی ما در پلاس کلا پاک شد! خیلی هم فعال نبودیم ولی به هر حال تنها صفحه ای که تو ... بیشتر بخوانید »

شیب…بام….ترک تحصیل…

به گزارش مشرق، همه ما خندیدیم؛ به کودک درون یک ویدئو. کودکی که روبروی معلم ایستاده، ساده، روستایی و با نگاهِ روشن بی‌تکلف. معلم با لهجه روان و سلیس از کودک که انگار دانش‌آموز کلاس سوم ابتدایی است سوال می‌کند. سوال از درس «سفر خانواده آقای هاشمی است»؛ همان جا که به شمال رسیده‌اند؛ درسی که یک سال پیش از ... بیشتر بخوانید »