فراتر از خبر
خانه | فراتر از خبر | باز نشر یک خبر مغفول!
باز نشر یک خبر مغفول!

باز نشر یک خبر مغفول!

بیش از دو سال از تشکیل شورای عالی مجازی می گذرد! به همین مناسب یک خبر کمتر مورد توجه رو بازنشر می کنیم!قضاوت با شما:

آیت‌الله احمد جنتی، خطیب نماز جمعه این هفته تهران (یعنی هفته دوم اسفند سال ۹۲) در خطبه‌های دوم خود، با اشاره به دستور رهبر انقلاب مبنی بر تشکیل “شورای عالی فضای مجازی“، گفت: درایت رهبر انقلاب در این موضوع ستودنی است، وضعیت ارتباطات و اینترنت در دنیا موجب نا‌امنی و دزدی اطلاعات شده است، لذا کم توجهی مسئولان به این مسئله یک خطر جدی از سوی دشمن است که نهادهای ما را تهدید می‌کند.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از فارس، خطیب نماز جمعه تهران ادامه داد: رهبر انقلاب فرموده بودند که اگر می‌توانستم خودم مسئولیت این شورا را به عهده می‌گرفتم که این اهمیت این شورا را می‌رساند. برخی به این مسائل کم‌توجهی می‌کنند. باید از رهبر انقلاب تشکر فوق العاده کرد، خداوند عمر رهبر عزیزمان را طولانی و دشمانش را ذلیل و خوار کند.

آیت‌الله جنتی خطاب به اعضا منتخب شورای عالی مجازی گفت: رهبر انقلاب شما را گزینش کرده است و شما را بهترین و به دردبخور دیده است. قدر این انتخاب را بدانید و با عمل به وظایف خود شکر آن را به جاآورید.

وی یادآور شد: زمانی در امر مبارزه با فساد، رهبر انقلاب فرمان مبارزه با فساد صادر کردند، ولی آن طور که انتظار بود اجرا نشد، ولی هشدار می‌دهم مبادا این هم مانند آن شود؛ این موضوع را جدی بگیرد و اگر کم توجهی شود خطر بوجود می‌آید.

گفتنی است رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز چهارشنبه ۱۷ اسفند{۱۳۹۲} دستور تشکیل “شورای عالی فضای مجازی” را صادر کردند.

منبع: این خبر رو از دو سال پیش از وبلاگ نیوز نگه داشتیم!

درباره‌ی آبدارچي كاروان

من يك هيچ...و اين آغاز تناقض عاشقانه اي بود كه خدا مقرر كرد برايم.........

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

چهار × چهار =